• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Avrupa Kameralı Sohbet » Kameralı Sesli Sohbet Sistemleri

Kameralı Sesli Sohbet Sistemleri

Kameralı Sesli Sohbet SistemleriKameralı sesli sohbet sistemleri kullanarak, bütün ülkeler ile canlı görüşmeler yapın.

Günümüzde internet üzerinden hizmet sunan birçok kameralı sesli chat sistemleri bulunmakta. Bu sistem lerden bir tanesi türkiye’de en çok kullanılan, speakychat sistemidir.

Speakychat activex denetimi ile çalışır. Activex denetimi, sizin bilgisayarınız ile, server arasında iletişim kurar. Activex denetimi, bilgileri bilgisayarınızdan servere aktarır, karşıdan gelen bilgileri direk size aktarır. Bu şekilde sesli ve görüntülü iletişim sağlanır.

Bu sistem sesli sohbet odaları olarak program sahibin den belli bir ücret karşılığında kiralanır. Oda kiraları kaç oda aldığına göre ücret belirlenir. Eğer çok oda kiralarsanız, oda ücretleri ona göre ayarlanır ve düşer.

Kameralı Sesli Sohbet Sistemleri

Kameralı Sesli Chat SistemleriKameralı sesli chat web üzerinde ilk olarak satışa sunan Voice4web diye bir ıraklı yazılımcıydı. Daha sonra speakychat çıkınca, bu sistemde daha çok özellik olduğunu gören müşteriler, Voice4web firmasını bırakıp, speakychat ile çalışmaya başladılar. Bunun en büyük etkeni speakychat admin panelinde birçok özelliğin olmasından kaynaklanıyordu.

Bununla birlikte kameralı sesli sohbet sistemi hazırlayan birçok programcı çıktı. Ama serverleri sağlıklı olmadığı için, hiç birisi tutunamadı. Piyasada sadece speakychat kaldı.

Bu şirket son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte, mobil cep telefonları ve tablet bilgisayarların çıkması ile birlikte bitmeye doğru gidiyor. Bunun gerekçesi ise mobil uyumlu olmaması. Eğer kısa bir zaman içerisinde mobil uyumlu olursa biraz daha ayakta kalabilir. Aksi takdirde birkaç yıl sonra kimsenin kullanacağını tahmin etmiyorum.

Kameralı Sesli Sohbet Sistemleri, Sesli Dinle

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi