• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Sanal ve Sosyal Medya » Real ve Sanal Arasındaki Fark

Real ve Sanal Arasındaki Fark

Real ve Sanal Arasındaki FarkBugün real ve sanal arasındaki fark nedir, kısaca sizleri, bilgilendirmek istiyorum. Bu konu ile ilgili, kendimden örnekler, vermek istiyorum.

Hepimizin çocukluk aşkları, mutlaka olmuştur. Ben çocukken, 9 yaşındayken birisini sevmeye başlamıştım, ve ona aşık olmuştum, ve 14 yaşına kadar, onu uzaktan severdim. Belki inanmayacaksınız ama, 5 yıl boyunca, bir gün onun ile, merhabalaşmam olmadı.

Biz sadece bakışarak, aşk yaşardık, ikimizde, konuşmaya utanırdık. Onu görebilmek için, abisi ile arkadaş olmuştum. Kimseye çaktırmadan, abisi nin sayesinde, onların evine giderdim. Daha sonra, başka birisine aşık olmuştum, o çocukluk aşkım, öyle bitmişti.

İlkokul köyde bitince, İstanbula gittim, 14 yaşına kadar, hala aklım köyde sevdiğim, kızdaydı. İstanbulda, ablamların evinde kalıyordum. Belki inanmayacaksınız ama, mahallede gezerken, kızlar sokakta bana baktığı zaman, çok utanırdım. Bir kaç kez, sokakta yürürken, kızlar bana laf attı, utancımdan kafamı önüme eğerek, oradan geçiyordum. 14 ile, 17 yaş arasında, hayatım öyle gecti. Daha sonra, henüz küçük yaşlarda, 17 yaşındayken, bir evlilik yaşadım, ve evliliğimden dolayı, Almanyaya gittim.

Tabiki bilgisayarla, ve internet ile tanışana kadar.

real-ve-sanal-arasindaki-fark

Real ve Sanal Arasındaki Fark.

Bilgisayar ve internetle tanıştıktan sonra, o utangaç olan halim, yok oldu. Gerçeğini söylemek gerekirse, her türlü bayan ile, burada sesli chat sitelerinde konuştum, ve gözlerim o zaman açıldı.

Ama keşke, herşey eskisi gibi, olsaydı. O saf, ve temiz duygularımla kalabilseydim, yada kendi köyümde, bir çoban olsaydım. O dönemlerde, insanlar arasında, saygı, ve sevgi diye birşey vardı. Şimdi ise, hiçbir şey kalmamış, ve insanlar internet üzerinden, gerçek yüzlerini ortaya döküyor. Gerçek hayatında, yapamadığı bütün şeyleri, burada yapmaya çalışıyor.

Görme Engelliler İçin, Real ve Sanal Arasındaki Fark, Sesli Anlatım.

Real ve Sanal Arasındaki Fark İle İlgili, Resimler

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi