• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Sanal ve Sosyal Medya » Sanal Aşk Yaşamak

Sanal Aşk Yaşamak

Sanal Aşk YaşamakWeb siteleri üzerinden, Sanal aşk yaşamak, insanların yaşadığı, bir hayal ürünü olarak görmekteyiz. Hiç görmediği bir insan ile, sanal web sayfaları üzerinde, aşk yaşamak, sadece hayal gücü olduğunu söylemek mümkün.

Sanal web sayfalarını kullanarak, kameralı sesli chat, veya sosyal paylaşım sitelerinde, aşk yaşıyanlar, genellikle evli, yada dul insanlardan oluşur. Evli insanlar, aile içerisinde küçük bir huzursuzluk yaşadığı zaman, sanal üzerinde, birilerinin iki tatlı sözü aklına gelir. O anda, hemen kendisini, sanal ortamda bulur.

Evli insanlar için bu, geçici bir durum olur. Aile içerisindeki ilişkileri düzelttiğinde, yanlış yaptığını anlayarak, tekrar sanal ortamdan vaz geçip, eşi ile mutlu bir hayat sürdürmeye çalışırlar.

Dul ve yalnız yaşayan insanlar için, bu durum biraz daha farklı olur. Dul olan insanlar, sadece bu gibi sitelerde, yalnızlıktan kurtulmanın yollarını ararlar. Burada sohbet ettikleri kişiler ile, hayaller kurmaya başlarlar. Günün 24 saati, onu düşünür, ve bütün gün boyu, onu düşünmekle geçer.

Gerçek Aşk, ve Sanal Aşk Yaşamak.

Sanalda Aşk YaşamakAma benim bildiğim gerçek aşklar, sanal web sitelerinde yaşanmaz. Sanal ortamda, görüntülü sesli sohbet sitelerinde, veya sosyal medya paylaşım sitelerinde, hiç görmediği, ve dokunamadığı bir insan ile aşk yaşanırmı.

Eğer, gerçek aşkı yaşamak istiyorsanız, çevrenize bir bakın. Yeni insanlarla, tanışmanın yollarını arayın. Gerçek aşk ile, sanal aşk arasındaki fark, real hayatınızda tanıştığınız insanın elinden tutabiliyorsunuz. Gözlerinin içine bakabiliyorsunuz, ve o insanın sizi sevip sevmediğini, gözlerinden zaten anlıyabiliyorsunuz.

Sanalda aşk yaşamak ise, tamamı, yalan ve dolanlarla dolu, sözlerden ibaret. Sanalda, gerçek anlamda, kendisini anlatan, çok az sayıda insan bulunur, ve sanalda yaşadığınız aşklar, tamamen hüsrana uğrar. Boşa geçen zamana, çok üzülürsünüz.

Görme Engelliler İçin, Sanal Aşk Yaşamak, Sesli Anlatım.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi