• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Genel Haberler » Sesli Chat Sitelerinde Korku

Sesli Chat Sitelerinde Korku

Sesli Chat Sitelerinde KorkuGünümüzde artık bayanların çoğu, sesli chat sitelerinde korku ile, sohbet ediyorlar. Bunun nedeni ise, sanal web sayfaları üzerinde, yaşanan olumsuzluklardan, kaynaklanıyor.

Acaba, eskiden olduğu gibi, bayanların Sosyal Medya web sitelerinde, neden mikrofon alıp konuşmadıklarını, veya kamera açmadıklarını, düşünen varmı.

Bildiğiniz gibi, günümüzde kullanmış olduğunuz olanaklar, baya ilerlemiş bir durumda. Kameralı sohbet, ve sosyal medya web sitelerine, yıllarını vermiş olan katılımcılar, adeta görüntülü sesli sohbet sitelerinde, cambaz gibi olduklarını biliyormuydunuz.

Bu cambazların gazabına uğrayan insanlar, artık sanal ortamdan, tamamen soğumuş durumdalar. Genellikle bayanlar, bunların korkusunda mikrofon alıp konuşmayı, veya web kamerası açmayı bir tarafa bırakın, erkek nickleri ile, kamaralı sohbet sitelerinde, sohbet ediyorlar.

Bu sanal web sayfalarında, insanlarla etmiş olduğumuz sohbetler sonucu, elbette iyi dostluklar, ve güzel arkadaşlıklar edindik. Ama bu edindiğimiz, güzel dostlukların, bizlere bedeli çok ağır oldu.

Sesli Chat Sitelerinde Korku Yaşamak.

Sanal-Sitelerinde-korku
Bu kurulan güzel dostluklara, çok iyi niyetle bakan insanlar, hiç beklemedikleri bir zamanda, kendi resimlerini, ve görüntülerini Youtube gibi, sosyal medya sitelerinde buldular.

Keşke kendi orjinal halini görseler, ellerine geçirdikleri, bir kaç normal resim, Photoshop resim programları ile, iğrenç bir duruma getirmeleri sonucu, insanları küçük düşürucu, ve rencide etmeleri cabası.

Son yıllarda, kameralı sesli chat internet sayfalarında, insanlar kamera açmaya, çok tedirgin oluyor. Hele bu gibi sitelere giriş yapan bayan arkadaşlarımız, kamera açmayı bir tarafa bırakın, veya mikrofonda konuşmayı bir tarafa bırakın, korkularında sadece yazılı olarak chat yapmaktalar. Halbuki, bu sesli sitelerin ilk açıldığı dönemlerde, cıvıl, cıvıl bir ortamda sohbet ederlerdi. İnsanlar bu gibi sitelere giriş yaptıklarında, güzel bir şekilde eğlenip çıkıyorlardı.

Bizler iyi niyetimizi göz önünde bulundurarak, burada arkadaşlık ettiğimiz kişiler ile, özel olarak görüşmek bizleri sevindiriyordu. Bu insanlar ile, sanal web sayfaları dışında, Fecebook, Skype veya telefon numaralarımızı, çekinmeden veriyorduk. Ama verdikten sonrada, yukarıda yazdığım gibi, bazı insanların çirkinleşmesi, ve bunları kötü yöne kullanması, can yakıcı.
Son yıllarda sohbet ettiğimiz insanlara, hiç güven kalmadığını, söylemek istiyorum.

Görme Engelliler İçin, Sesli Chat Sitelerinde Korku.

Sesli Chat Sitelerinde Korku ile ilgili Resimler.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi