• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Yardım Sayfaları » Sesli Sohbet Girişi

Sesli Sohbet Girişi

Sesli Sohbet GirişiBirçok insan, kameralı sesli sohbet girişi yaparken, sorunlar yaşamakta. Bu durumu, sadece bilgisayar deneyimi olmayan kişiler yaşamakta. Bilgisayar deneyimi olan insanlar ise, sorun yaşamadan rahat bir şekilde, görüntülü sesli chat web sitelerine kolaylıkla, giriş yapmaktalar.

Çünkü bilgisayar ile ilgili, bilgisi olan kullanıcılar, sorunun nereden yaşadığını tahmin ederek, ve ona göre sorunu çözüp giriş yapabiliyorlar. Deneyimi olmayan kişiler ise, bu web sitesinde bir sorun var düşüncesi içerisine girerek, çıkıp o web sitesinden çıkıyorlar.

Burada ziyaretçilerin sorun yaşadığı, bazı önemli noktalara değineceğiz. Bu sorunlar nasıl çözülür, kameralı sesli chat web sitelerine nasıl giriş yapılır, sorularına, aşağıda sıralı bir şekilde yanıt vereceğiz.

Sesli Sohbet Girisi Nasil Yapilir

Sesli Sohbet Girişi Nasıl Yapılır.

Burada ilk etapta yapmanız gereken, yukarıda bulunan kameralı sesli sohbet girişine, kullanacağınız nicki yazıyorsunuz. Daha sonra cinsiyet belirliyorsunuz, bu işlemi yaptıktan sonra, kafa ikonlarına tıklayıp, kendinize bir kafa ikonu seçiyorsunuz, ve giriş butonuna tıklayıp, sohbete bağlanıyorsunuz.

Eğer bilgisayarınızda activex denetimi yüklü ise, direk odalara giriş yaparsınız, eğer yüklü değilse, karşınızda activex denetimi yükle diye, boş sayfa çıkar. Bos sayfanın ortasına tıklayıp, activex denetimini yükledikten sonra, F5 tuşuna basıp, sayfayı yenilemeniz gerekiyor. Sayfayı yeniledikten sonra, hala giriş yapılamıyorsa, bilgisayarınızı yeniden başlatıp, tekrar denemeniz gerekiyor.

Sesli Chat Odalarına Giriş Yaparken, Yaşanan Sorunlar.

Google Chrome Sesli Chat Sorunu1- Eğer Google Chrome internet tarayıcısı ile, giriş yapmaya çalışıyorsanız, hiç denemeyin. Google Chrome internet tarayıcısında, axtivex desteği bulunmuyor. Bu nedenden dolayı, Google Chrome ile giriş yapılamıyor.

2- Tarayıcı olarak, Internet Explorer 64 bit kullanıyorsanız, bu da aynı şekilde, activex desteklemiyor. Bunun yerine, Internet Explorer 32 bit kullanmanız gerekiyor.

Sesli Chat Bilgisayar Sorunu3- Eğer, bilgisayarınızın kullanıcı hesabı, kısıtlı bir kullanıcıya sahipse, activex denetimini yüklemenize engel olur. Bilgisayarınızın kullanıcı hesabı, full yetkiye sahip olması gerekiyor.

4- Bilgisayarlarınızda bulunan bazı koruma programları, activex denetimini, virus olarak algılayıp engelliyebiliyor. Bilgisayarda bulunan korumayı, geçici olarak, devre dışı bırakmanız gerekiyor. Görüntülü sesli sohbet odalarına, giriş yaptıktan sonra, tekrar korumayı açabilirsiniz.

Yukarıda yazdığım etkenler, giriş yapmasını engelleyebilir, bunları kontrol ettikten sonra, sorunsuz kameralı sesli sohbet odalarına, giriş yapabilirsiniz.

Görme Engelliler İçin, Sesli Sohbet Girişi, Sesli Makale

Sesli Chat Girişi İle İlgili, Resim Galerisi

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi