• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Sohbet Kuralları

Sohbet Kuralları

Sohbet KurallarıKameralı sesli sohbet kuralları ve görevli kuralları nelerdir.
Değerli ziyaretçilerimiz, web sitemizin ve sohbet odalarımızın kurallarını dikkatlice okumanızı sizlere tavsiye ederiz.

Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki her görüntülü sesli chat sitesinin kendisine ait sohbet kuralları olur. Bizlerde kendi prensiplerimize uyarak, sitemizde bulunan kameralı sesli sohbet odaları için belli kurallar belirledik.

Lütfen sizlerden ricamız aşağıda sıralı bir şekilde yazdığımız kuralları dikkatli bir şekilde okumanız, ve eğer bu kurallar size ters geliyorsa, sohbet odalarımıza giriş yapmayın. Eğer görüntülü sesli chat kurallarımız size uyuyorsa, sohbet odalarına giriş yapın.
sesli chat kurallari

Sitemizin Sesli Sohbet Kuralları.

1- Web sitemiz TC kanunları çerçevesinde haraket edilir.
2- Kameralı sesli chat odalarında, aile kuralları içerisinde sohbet edilir.
3- Görüntülü sesli sohbet odalarımız, ve sitemizin geneli Dünya site kanunlarına uyarak haraket eder.
4- Web sitemizin genelinde insan değerlerine aykırı, insan değerlerini küçük düşürücü, ve din, ırk, meshep ayrımı kesinlikle yasaktır.
5- Sitemizde bulunan bütün kameralı sesli sohbet odalarında bulunan ziyaretçilere hakaret etmek, küfür etmek, sert davranışlar içerisinde bulunmak, ve +18 üzeri gibi web kamera açmak, uygunsuz davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.
4- Odalar içerisinde Sohbet esnasında, görüntülü sesli chat odalarda bulunan ziyaretçilerin huzurunu kaçıran, ortamı geren ziyaretçilere Ban komutu kullanarak dışarı atılır.
5- Kameralı sesli sohbet odalarında web kameralarında pornografi içerik gösterme, çıplaklık içerik gösterme, veya insanlığa aykırı videolar göstermek kesinlikle yasaktır.
Sesli Sohbet Görevli Kuralları

Görüntülü Sesli Sohbet Görevli Kuralları.

Bu kurallarımız sadece web sitemizde görev yapan Adminler için geçerlidir. Sitemizde bulunan adminlerin dikkatlice okuması tavsiye edilir.
1- Görüntülü Sesli chat odalarında bulunan bütün görevli Adminler, web sitemizde kişisel komut kullanmaları kesinlikle yasaktır.
2- Farklı bir web sayfasında veya kameralı sesli chat sitesinde görevli olan kişiler, web sitemizde kesinlikle görev almaları yasaktır.
3- Web sitemizde ve odalarımız içinde görevli olan Adminler, sitede bulunan kullanıcılara zor kullanma yolu ile Skype, MSN, ve Facebook adreslerini istemesi yasaktır.
4- Sesli chat web sitemiz içinde görevli olan her yetkili kesinlikle taraf tutmaktan kaçmalı, ve taraflı davranması yasaktır. Görüntülü Sesli sohbet odaları içinde bulunan ve olan arkadaş, akraba, kim olursa olsun eşit bir mesafede bulunmalı. Bütün herkese eşit şekilde komut kullanmalı.

5- Sitemizde bulunan Adminler, burada bulunan ziyaretçilerin özeline izinsiz girmesi yasaktır. Bir ziyaretçiyi Rahatsız edici tavırlardan kesinlikle kaçmalı, aksi taktirde sitemizin kurallarını çiğnemesi anlamına gelir. Bu gibi davranışlarda bulunan görevliler siteden uzaklaşma cezası alır.

Sohbet Kuralları, Görme engelliler için Sesli Makale

Sesli Sohbet Kuralları ile ilgili, Görseller.

Sesli Chat Girişi