• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Yardım Sayfaları » Speakychat Nedir

Speakychat Nedir

Speakychat NedirBugün, Speakychat nedir, ve Speakychat ile ilgili kısaca, bilgi vermeye çalışalım.
Speakychat, activex denetim sistemi ile çalışan, kameralı sesli chat, sistemidir. Web sitelerinde, sohbet amaçlı kullanılan bu sistem, Html kodları ile, web sitelerine yerleşririlen chat apelt kodları sayesinde, server ile insanlar arasında, bağlantı kurma görevi sağlar. Speakychat yazılımcıları tarafından, geliştirilen bu sistem, görüntülü chat görevinide sağlamakta.

Kameralı sesli sohbet sitelerine, ücretli sunulan bir hizmettir. Görüntülü sesli chat site sahipleri, belli bir ücret karşılığında, aylık ödeme yaparak, bu sistemi, web sitelerinde kullanırlar. Speakychat, ücretli bir şekilde alınır, yalnız bütün kullanıcılara, ücretsiz olarak sunulur.

Speakychat Nedir, Hangi İşe Yarar.

Speakychat Nedir, Hangi İşe YararBu sistem üzerinden, dünyanın çeşitli ülkelerinden girişler yapılır, ama aynı ortamda, sesli ve kameralı chat yaparlar.

Genellikle speakychat sistemi, tanışma amaçlı kullanılır. Bazı insanlar ise, bu sistemi, bir iletişim aracı olarak kullanırlar. Uzak mesafelerde bulunan akrabalarını, kameralı sesli chat sitelerine davet ederek, canlı bağlantılar kurarak, telefon yerine, bu sistemleri ücretsiz olarak kullanırlar.

Bunun haricinde, speakychat üzerinden, bedava anlık mesajlaşma gibi özelliklere sahip.

Sizlerde, speakychat kullanan, kameralı sesli sohbet, web sitelerine giriş yaparak, ücretsiz olarak, yeni insanlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz. Veya, uzak bir ülkede yaşayan bir yakının ile, ücretsiz bir şekilde, canlı kameralı görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Görme Engelliler İçin, Speakychat Nedir, Hangi İşe Yarar, Sesli Anlatım.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi