• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Yardım Sayfaları » Windows Ses Ayarları

Windows Ses Ayarları

Windows Ses AyarlarıMerhaba değerli ziyaretçilerimiz, bu gün Windows ses ayarları nasıl yapılır, Mikrofon ve Stereo Mix ayarları ile ilgili, sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sizler için hazırladığımız video sayesinde, bu işlemleri kendiniz rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Bu hazırladığımız video, sadece Windows 7 için değil, Windows Vista, Windows 8, ve windows 10 sürümlerinde aynı işlemleri yaparak, ses ayarlarını yapabilirsiniz.

Windows ses ayarları bu yazdığımız sürümlerin hepsinde aynıdır.Sadece Windows Vista dan önceki sürümlerde farklıdır, örneğin Xp ses ayarları bunlardan çok farklıdır. Bu işlem Windows Xp işletim sisteminde uygulanmaz.

Aşağıda paylaştığımız video sayesinde, Windows Vistadan sonraki sürümlerin hepisinde, bu işlemi rahat bir şekilde, kendiniz gerçeklestirebilirsiniz.

Eğer ses ayarlarınız ile ilgili sorunu, bu videoyu izleyerek çözemezseniz, kameralı sohbet odalarımıza giriş yaparak, görevli arkadaşlarımızdan yardım istiyebilirsiniz.

Windows Ses Ayarları Nasıl Yapılır, Videolu Anlatım.

Mikrofon Windows Ses AyarlarıLütfen burada bulunan videoyu dikkatli bir şekilde izleyin, ve dinleyin. Kendi bilgisayarınızda aynı işlemi uygulayın.

Bilgisayarınızda hangi sürücü olup, olmadığını öğrenmek için, Laptop bilgisayarların altında model numarası yazar. O model numarasını, Google arama motoruna yazarak, arama yapın, orjinal sürücüyü bilgisayarınızın web sayfasından indirin.

Örnegin Bilgisayar Sony ise, Sony bilgisayar web sitesine giriş yaparak, orada indirirseniz fazla sorun yaşamazsınız.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi