• Avrupa Sesli Chat Sistesi

    Kameralı Seslichat, Sohbet Sitesi

    Avrupa'nın en büyük kameralı web sitesi, bütün kullanıcılarına ücretsiz mkanlar sunmakta.

Anasayfa » Genel Haberler » Yalnız Yaşamak

Yalnız Yaşamak

Yalnız Yaşamak Birçok insan için, yalnız yaşamanın, güzel bir durum olduğunu, duymaktayız. Hani güzel bir atasözü vardır, bekarlık sultanlıktır hesabı, ama sonu rezillik olduğunu tahmin etmiyoruz. Tek başına yaşamanın, ve yalnızlığın, hiç iyi bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Bunun birçok nedeni var. Böyle düşünen insanlar, ileriki süreç içerisinde, neler yaşayabileceklerini, ve başına neler gelebileceğini, tahmin etmiyen insanlardır. Genç yaşta evet, insana her şey, toz pembe gelir, özgürce yaşadığını düşünürler. Ama belli bir yaştan sonra, ne yazık ki, yaşadıkları o özgür hayat, bir anda bittiğinin farkına varacaklar. O zamanda iş, işten geçmiş olacak, yani herşey için, çok geç olacak.

Genç yaşta, yalnız yaşamak belki iyi görünüyor, ama 50 yaşından sonra, insanın bir hayat arkadaşı, yada oturup birisine derdini anlatmak için, bir insana ihtiyacı vardır.

Yalnız Yaşamak, ve İlerisi.

Yalniz-Yasayan-Hasta-ZorluklariYukarıda belirttiğimiz gibi, bir insan genç yaşta, her şey toz pembe geliyor. Eğer biz insanlar, sağlığımız yerindeyken, geleceğimiz ile ilgili düşünceler içerisine giremiyorsak, demekki boşuna yaşıyoruz.

Şu anda yaşımız genç, sağlığımız yerinde, Allah korusun, bu yaşta başımıza birşey gelse, bir hastalık ile karşılaşsak, bize bakabilecek birilerini, veya elimize bir bardak su verecek birisinin, şart olduğunu düşünüyorum.

İnternet web siteleri üzerinde, bir çok araştırma yaptım, bu konu ile ilgili, çok ilginç haberlere rast geldim. Bu haberleri yazan arkadaşlarımızın, gelecekleri ile ilgili, hiç birşey düşünmediklerini, ve birazcıkta, mantıksız haraket ettiklerini düşünüyorum.

Bu insanlarin özgürlükleri, sadece bir çok insan ile, aynı anda konuşmak, flört etmek, geçici aşklar yaşamak, olduğunu düşünüyorum. Peki 50 yaşından sonra, bu yukarıda yazdığım özgürlükleri, kimin ile yaşayacaksınız?

Bunlar benim, kişisel düşüncelerimdi, ne olursa olsun, insan kendi geleceğini düşünmesi gerekiyor.

Yalnız Yaşamanın Zorlukları, ve İlerisi, Sesli Dinle.

Yalnız Yaşamak, ve İlerisi, İle İlgili Resimler.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi